
Чохол для вудилищ Kalipso 1.3м 2 відділення під котушки комуфляж (13005) (86450) 7006008
479 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 7006008
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мягкий чехол для удилищ Kalipso 130 с двумя карманами для удилищ с транспортировочной длиной до 130 см. Также имеется два дополнительных кармана для аксессуаров.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1800 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 4 |
| Особливості | Відчиняється з двох сторін, Ручка-лямка у верхній частині, Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Кишеня для зберігання стійок |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина чохла, м | 1 - 1.3 м: 1.3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴




