Reiz FD – бюджетна серія котушок компанії Kalipso.
Корпус моделі виконаний із міцного пластику; шпуля отримала графітове покриття, а головна пара виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує більшу надійність та продовжує термін її служби.
Серія оснащена переднім фрикціоном, багатопозиційним стопором зворотного ходу та обладнана механізмом швидкої заміни шпулі, що зручно для використання лісок різних типів.
Reiz FD стане відмінним вибором для рибалок-початківців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 225 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Оборот шпулі | 70 см |
| Особливості | Додаткова шпуля |
| Передавальний коефіцієнт | 5.2 |
| Розмір | 3000 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Безінерційна |
| Шпуля | Композитний матеріал |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 270 м |
| Діаметр волосіні | 0.25 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 1 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 225 |
| Місткість шпулі | 0.250 мм — 270 м/0.300 мм — 180 м |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Передавальне відношення | 5.2:1 |
| Сезон | Лето |
| Фрикціон | Передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

