Kalipso Dark feeder LC - силова фідерна котушка для далеких закидів. Компактний міцний корпус і велика низькопрофільна шпуля Long Cast відносять котушку до класу Mini Big Pit. Система повільної подачі шпулі разом з нескінченним гвинтом дозволила зробити укладання волосіні на шпулю більш щільною, що дозволило значно зменшити тертя волосіні та позитивно позначилося на дальності закиду.
Жорсткий збалансований ротор усуває всілякі коливання та зменшує вібрацію у результаті робота котушки стає м'якою та плавною. Точне налаштування фрикціона дозволяє працювати навіть з тонкими повідцевими матеріалами. Kalipso Dark feeder LC - надійна потужна котушка для фідерного та флет-фідерного лову на річках та на великих водоймах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Оборот шпулі | 98 см |
| Особливості | Додаткова шпуля |
| Передавальний коефіцієнт | 5.2 |
| Розмір | 6000 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Безінерційна |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 205 м |
| Діаметр волосіні | 0.28 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 7 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 440 |
| Місткість шпулі | 0.280 мм / 205 м |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Передавальне відношення | 5.2:1 |
| Сезон | Лето |
| Фрикціон | Передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





