Kalipso Tor method BR – серія фідерних котушек с байтранером призначена для виконання далеких, силових закидів та виведення великої, трофейної риби. Котушка оснащена системою Baitrunner яка дозволяє налаштувати котушку так, щоб при клюваннях риби, волосінь сходила зі шпулі без опору. Система має власне регулювання вільного ходу – це дозволяє налаштовувати зусилля сходу волосіні в залежності від умов лову. Передній фрикціон дозволяє з високою точністю виставити гальмівне зусилля. Котушки оснащені великими шпулями, які ідеально підходять для роботи як з монофільними так і з плетеними жилками.
Kalipso Tor method BR - надійна фідерна та метод-фідерна котушка, для лову на комерційних коропових водоймах та річках з помірною течією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 520 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Оборот шпулі | 100 см |
| Особливості | Додаткова шпуля |
| Передавальний коефіцієнт | 5.5 |
| Розмір | 6000 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 200 м |
| Діаметр волосіні | 0.3 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 4 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 520 |
| Місткість шпулі | 0.250 мм / 300 м, 0.300 мм / 200 м, 0.350 мм / 155 м |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Передавальне відношення | 5.5:1 |
| Сезон | Лето |
| Тип | Безінерційна з бейтранером |
| Фрикціон | Передний + задний (байтранер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴





