Kalipso Agera - це топова серія спінінгових котушок, яка як і однойменна серія вудлищ була розроблена в концепції «Air Power Concept», яка полягає у виготовленні потужних, легких та надійних риболовних снастей високого класу.
Корпус виготовлено з високоміцного пластику і вдало поєднано з силовим механізмом підвищеної потужності, що забезпечує чудові тягові характеристики.
Головна пара збільшеного розміру розміщена на 4 якісних шарикопідшипниках закритого типу.
Легкий та міцний компактний ротор не має зайвої інерції під час обертання, що збільшує чутливість снасті під час лову.
Якісну укладку забезпечує вдосконалений кулісний механізм. Шпуля виготовлена з холоднокованого алюмінію, має зменшену глибину для намотування шнура та передній бортик спеціальної форми, завдяки якому зменшується тертя та значно підвищуються дальність закиду.
Kalipso Agera – це потужні та легкі котушки з покращеними тяговими характеристиками, які будуть надійним помічником в складних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 257 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Оборот шпулі | 77 см |
| Особливості | Додаткова шпуля |
| Передавальний коефіцієнт | 5.2 |
| Розмір | 3000S |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Безінерційна |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 150 м |
| Діаметр волосіні | 0.3 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 5 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 257 |
| Місткість шпулі | 0.250 мм / 150 м, 0.300 мм / 100 м |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Передавальне відношення | 5.2:1 |
| Сезон | Лето |
| Фрикціон | Передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴

