Материал: PVC 600D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Глибина стільця | 20 мм |
| Висота сидіння стільця | 35 мм |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 40 мм |
| Матеріал сидіння | ПВХ + террілен |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 |
| Тип | Стільці |
| Габарити паковання | 18,5*39*5 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталь/тка |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Розміри | 18,5*39*35 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Теги | меблі для дачі, меблі для кемпінгу, меблі для пікніка, меблі для саду, меблі на природу, меблі-трансформер, недорогі, похідний стілець, стілець для риболовлі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴






