-5%

Коробка рибол. з мотовилами Salmo LINE WINDER 230х80х35 / 55 (4970) 1500-55
378 ₴
359,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 1500-55
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка с мотовилом Salmo 55 - односторонняя коробка с двойными мотовилами для хранения поплавочных оснасток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salmo |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | для оснасток |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Призначення | Для лову мирної риби |
| Розміри | 230х80х37мм |
| Країна реєстрації бренда | Латвія: Латвія <imb>"http://i2.rozetka.ua/pages/106/106684.jpg" border= "0"/> |
| Країна-виробник товару | Китай: Китай <imb src="/i1.rozetka.ua/split_pages/28/28542.jpg" border= "0"/> |
| Колір | Transparent |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,10 ₴
