
Коробка для блешень Flagman HJ 185*100*33мм (115714) HJ14-185100
157,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: HJ14-185100
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактні, але місткі коробки, які можуть використовуватися для приманок великої довжини. Це досягається завдяки системі знімних перегородок. Мінімальна кількість відділень – 3. Розмір відділень можна варіювати, оскільки перегородки можуть встановлюватись у різних місцях. Кришка і клямка кріпляться шарнірно, що збільшує їх ресурс, пластик відрізняється міцністю та довговічністю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.3 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,50 ₴


