
Коробка пластикова двостороння Flagman 275х150х50мм (109926) WH1326
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: WH1326
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонні компактні коробки, в яких перегородки розташовані зигзагоподібно, кожна має S-подібний вигин, що дозволяє оптимально використовувати внутрішній простір. Кришка та довга засувка закріплені шарнірно, що збільшує їх ресурс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴


