
Коробка Flagman Tackle Box #10 27.5x18x5см (176282) FBTX-10
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-10
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #10 – містка герметична коробка, яку виготовлено з прозорого ударостійкого пластику. Завдяки системі знімних перегородок чудово підійде для зберігання і транспортування приманок різних типів і розмірів, а також джиг-головок, елементів оснастки та інших аксесуарів. Силіконова прокладка в кришці риболовної коробки Flagman Tackle Box #10 і чотири міцних защібки надійно оберігають вміст від проникнення води. Розміри: 27,5x18x5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



