
Коробка Flagman Tackle Box #20 30x18x4.3см (176286) FBTX-20
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-20
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #20 – містка одностороння коробка, яку виготовлено з прозорого ударостійкого пластику. Завдяки системі знімних перегородок відмінно підійде для зберігання і транспортування приманок різноманітних типів і розмірів, а також джиг-головок, елементів оснастки та інших аксесуарів. Кришка рибальської коробки Flagman Tackle Box #20 закривається на дві міцні надійні защібки. Розміри: 30x18x4,3 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.3 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



