
Коробка Flagman Tackle Box #5 24.4x16.5x3.5 (176986) FBTX-05
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-05
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #5 – містка одностороння коробка, яку виготовлено з прозорого ударостійкого пластику. Завдяки системі знімних перегородок відмінно підійде для зберігання і транспортування приманок різних типів і розмірів, а також джиг-головок, елементів оснастки та інших аксесуарів. Конструкція дає змогу довільно обирати розмір і кількість відділень, пересуваючи перегородки з невеликим кроком та ефективно формуючи під себе внутрішній простір коробки. Кришка рибальської коробки Flagman Tackle Box #5 закривається на міцну надійну защібку. Розміри: 24,4x16,5x3,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 24.4 см |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴





