
Коробка Flagman Tackle Box #21 28.5x19x5см (176990) FBTX-21
288 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-21
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #21 – двостороння коробка, яка виготовлена з прозорого ударостійкого пластику і призначена для зберігання та транспортування воблерів. У коробці Flagman Tackle Box #21 внутрішні перегородки розташовано зигзагоподібно, а кожне відділення має V-подібний профіль, що дає змогу максимально раціонально використовувати її внутрішній простір. Кришки Flagman Tackle Box #21 закріплені шарнірно, мають по дві міцних надійних защібки та вентиляційні отвори для провітрювання вологих приманок.. Розміри: 28,5x19x5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴





