
CARP PRO Коробка коропова мала 8 відділень (115704)
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: CPFFR308
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика коропова коробка Carp Pro для аксесуарів з чотирма відсіками, призначена для любителів карпфішінгу. Ця компактна і зручна коробка для рибальського «дріб'язку» виготовлена з ударостійкого пластику, стійкого до ультрафіолету і перепадів температури. Верхня кришка виготовлена з напівпрозорого пластику і дозволяє, не відкриваючи коробку, візуально визначити місце розташування потрібного аксесуара або оцінити їх кількість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Зелений |
| Кількість осередків | 8 |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 9.5 см |
| Ширина | 4.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

