-5%

Крісло коропове з оснащенням Norfin WINDSOR (max200кг) / NF (59120) NF-20601
8 505 ₴
8 079,75 ₴
- В наявності
- Код: NF-20601
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Norfin Windsor розроблене спеціально для фідерної риболовлі. Каркас виконаний з міцного і легкого алюмінію, а оболонка зшита з дуже зносостійкого поліестеру. Кут нахилу спинки регулюється, рибалка зможе підбирати найбільш зручне положення для спини під час риболовлі. З одного боку крісла передбачений столик, який можна використовувати для швидкої заміни годівниці або для наживки. З протилежного боку розміщена дуже зручна підставка для вудилища. Відстань стійки і столу регулюються, завдяки чому можна підібрати комфортну відстань між фідером. Ніжки мають пластикові упори, які не дають занурюватися в пісок на березі. Крісло компактно складається для перевезення в багажнику машини.
- регульований кут нахилу спинки;
- широкі підлокітники;
- зручний стіл;
- тримач для вудилища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 360 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.3 |
| Тип | Крісла |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Теги | коропові крісла, крісло для риболовлі, меблі для дачі, меблі для кемпінгу, меблі для пікніка, меблі для саду, меблі на природу, меблі-трансформер, недорогі, портативне крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 079,75 ₴




