Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.65 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 210 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴



