-5%

Коробка рибол. двосторон. Salmo DOUBLE SIDED 155х95х45 / 34 (4967) 1500-34
189 ₴
179,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 900 ₴
- В наявності
- Код: 1500-34
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двусторонняя коробка с отсеками для хранения рыболовных мелочей. Имеется шнурок для переноски.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salmo |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | двостороння коробка |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Призначення | Для лову мирної риби, для ловлі хижої риби |
| Розміри | 155x95x45 мм |
| Країна реєстрації бренда | Латвія: Латвія <imb>"http://i2.rozetka.ua/pages/106/106684.jpg" border= "0"/> |
| Країна-виробник товару | Китай: Китай <imb src="/i1.rozetka.ua/split_pages/28/28542.jpg" border= "0"/> |
| Колір | Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,55 ₴
