-5%

Коробка рибол. для наживки Salmo LIVE BAIT 135х170х85 / 68 (10902) 1500-68
141,75 ₴
134,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 1500-68
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для живой наживки с легкосъемным креплением к ремню рыболова. Надежный замок, вентиляционные отверстия.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salmo |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | для наживки |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Призначення | Для лову мирної риби |
| Розміри | 135х170х87мм |
| Країна реєстрації бренда | Латвія: Латвія <imb>"http://i2.rozetka.ua/pages/106/106684.jpg" border= "0"/> |
| Країна-виробник товару | Китай: Китай <imb src="/i1.rozetka.ua/split_pages/28/28542.jpg" border= "0"/> |
| Колір | Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,66 ₴
