-5%

Коробка рибол. з мотовилами Salmo LINE WINDER 190х110х50 / 52 (1016) 1500-52
409,50 ₴
389,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 900 ₴
- В наявності
- Код: 1500-52
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка с мотовилами Salmo 52 - это двухсторонняя коробка с удобными мотовилами для хранения поплавочных оснасток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salmo |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | для оснасток |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Призначення | Для лову мирної риби |
| Розміри | 190x110x50 мм |
| Країна реєстрації бренда | Латвія: Латвія <imb>"http://i2.rozetka.ua/pages/106/106684.jpg" border= "0"/> |
| Країна-виробник товару | Китай: Китай <imb src="/i1.rozetka.ua/split_pages/28/28542.jpg" border= "0"/> |
| Колір | Transparent |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,02 ₴
