-5%

Коробка рибол. універсальна Salmo ALLROUND 355х220х50 / 85 (10901) 1500-85
522,90 ₴
496,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 1500-85
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка рыболовная Salmo 85 - это большая односторонняя коробочка с отсеками для хранения рыболовных мелочей. Перегородки отсеков съемные.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salmo |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | універсальна |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Призначення | Для лову мирної риби, для ловлі хижої риби |
| Розміри | 355х220х52мм |
| Країна реєстрації бренда | Латвія: Латвія <imb>"http://i2.rozetka.ua/pages/106/106684.jpg" border= "0"/> |
| Країна-виробник товару | Китай: Китай <imb src="/i1.rozetka.ua/split_pages/28/28542.jpg" border= "0"/> |
| Колір | Transparent |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,76 ₴
