Двошаровий чотиримісний намет з тамбуром.
Зовнішній шар намету виготовлений з матеріалу поліестер 210T PU з водовідштовхувальним просоченням з поліуретанового покриття, що дозволяє йому витримувати стовп води не менше 3000 мм. Матеріал внутрішнього шару дихаючий поліестер 190T який також досить добре опирається опадам. Дно спального відсіку виготовлено та матеріалу поліетилен 10 x 10 РЕ. У результаті застосування цих матеріалів у поєднанні з проклеєними швами дає гарантований захист від протікання навіть у найекстремальніших умовах. з високою водонепроникністю та великою площею покриття антимоскітними сітками чудово ізолює від різних зовнішніх факторів. Спальний відділ можна розділити на дві частини за допомогою знімної тканинної перегородки. Також у наметі є отвір через який можна в намет провести електрику не розгерметизувавши намет. Це особливо актуально тим, хто користується послугами кемпінгових майданчиків. Намет укомплектований досить міцними алюмінієвими дугами товщиною 8.5 мм і 11 мм і кілками 4.5 мм для кріплення намету до землі. Дуги промарковані жовтим і червоним кольором для зручності такими ж кольорами позначені місця їх встановлення на самому наметі. Матеріал зовнішніх стін - 210Т PU поліестер
витримує стовп води не менше 3000 мм
Матеріал внутрішніх стін - 190Т дихаючий поліестер
Підлога - поліетилен 10 x 10 РЕ
Каркас - трубки з фібергласу d = 11 мм
Вшите дно забезпечує хорошу вологостійкість
Двері обладнані антимоскітною сіткою
Висота 190 см
Вага 9.7 кг
У зборі 75 х 35 х 35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Колір | Сірий |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Напівбочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.7 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Водонепроникність PU, мм | 3000 |
| Висота, см | 190 |
| Габарити паковання | 75 х 35 х 35 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатковий текст | Двері обладнані антимоскітною сіткою |
| Каркас | трубки з фібергласу d = 11 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Розміри | Висота 190 см |
| Сезон | Літні, трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 790 ₴






