Кемпінговий двошаровий чотиримісний намет.
Зовнішній шар намету виконаний з матеріалу поліестер 190T PU з поліуретанового покриття, шви герметизовані термозбіжною полімерною стрічкою, що разом дозволяє йому витримувати стовп води не менше 2500 мм. Матеріал внутрішнього шару — дихаючий поліестер 190T. Дно внутрішньої та тамбурної частини виготовлено з матеріалу поліетилен 10 x 10 РЕ.
Якщо охарактеризувати цей намет одним словом, то цим словом було б "Повітряність". Посудіть самі: висота 180 см, три великі входи в тамбур, два великі поліетиленові вікна на тамбурі, два великі бічні вікна і великий проріз в спальний відсік обладнані антимоскітними сітками, і центральні двері, які можна використовувати як козирок на стійках. Все це при невеликих розмірах надає цьому намету якусь легкість і повітряність. Слід також відзначити, що щільне дно внутрішнього відсіку збільшено і накриває так само всю тамбурну частину намету.
Намет укомплектований фібергласовими дугами діаметром 11 мм і 9.5 мм та 4.5 мм кілками для кріплення намету до землі. Матеріал зовнішніх стін - 68D 190Т PU поліестер
витримує стовп води не менше 2500 мм
Матеріал внутрішніх стін - 68D 190Т дихаючий поліестер
Підлога - поліетилен 10 x 10 РЕ
Каркас - трубки з фібергласу діаметром 9.5/11 мм
Вікна з антимоскітною сіткою
Двері обладнані антимоскітною сіткою
Висота - 180 см
Вага - 8.5 кг
У зборі - 53 х 25 х 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.5 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Водонепроникність PU, мм | 2500 |
| Висота, см | 180 |
| Габарити паковання | 53 х 25 х 25 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Додатковий текст | трубки з фібергласу діаметром 9.5/11 мм |
| Комплектація | Підлога — знімний ПВХ лист 0 42 мм |
| Конструкція | Двошарові |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Розміри | Висота 180 см |
| Сезон | Літні, трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сірий із зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴





