
Коробка для блешень Flagman FE 250x180x40мм (115716) FE4001
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FE4001
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка спінінгова коробка. Має знімні перегородки, завдяки чому чотири довгі відділення на свій розсуд поділяються на короткі. Закруглене дно кожного відділення полегшує процес виймання дрібних предметів з коробки. Кришка і клямки закріплені шарнірно, що продовжує їхній ресурс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴

