
Коробка для блешень Flagman FE 280x185x45мм (115717) FE4002
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FE4002
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спінінгова коробка великого розміру, виготовлена з якісного пластику. Чотири великих відділення діляться на маленькі за допомогою знімних перегородок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 18.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴

