
Коробка для снастей Flagman 550x150x82мм (115722) FB1003
339,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FB1003
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка збільшеної довжини обладнана поличкою-вставкою. Зручна для зберігання фідерних та поплавочних аксесуарів, а також різних елементів оснащення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.2 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339,30 ₴
