
Коробка пластикова Flagman 220х140х40мм (115726) FF5007
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FF5007
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика рибальська коробка. Внутрішній простір ділиться на секції за допомогою перегородок, що знімаються. Виготовлена із якісного пластику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

