
Коробка для мотиля Flagman Vers-De-Vase Bait Made in Italy (108575) MMI0002
159,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: MMI0002
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для мотиля оригінальної конструкції. Вона двостороння, але одночасно може бути задіяна лише одна сторона. Комплектується коробка однією кришкою. Одна сторона є суцільним відділення, друга - має перегородку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 8.8 см |
| Ширина | 8.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,30 ₴


