
Магнітна коробка Flagman для гачків середня (108580) MKKS
155,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: MKKS
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця коробка дозволить вам не турбуватись з приводу гачків - адже вона не дасть їм розсипатися. Зручний форм-фактор та компактність також відносяться до переваг коробки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.7 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Ширина | 12.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,30 ₴

