
Коробка Flagman Feeder Fully Loaded (108582) FG7702
675 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FG7702
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка, яка вміщує дві повідочниці, що дозволяють зберігати довгі повідці, а також шість маленьких коробок для гачків та інших елементів оснащення. Повідочниці дають можливість закріплювати повідці різної довжини. Для цього використовуються вхідні в комплект шпильки, які встромляються в бічні панелі повідочниці, виготовлені з EVA. Для зручності виготовлення повідків та оснащень на прозору кришку коробки нанесені сантиметрова та дюймова шкали. Розмір, см: 34x18x6.0.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴
