-5%

Стілець-рюкзак Norfin DUDLEY (max120кг) /NF (112093) NF-20702
1 764 ₴
1 675,80 ₴
- В наявності
- Код: NF-20702
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець-рюкзак Norfin Dudley NF багатофункціональний елемент екіпіровки рибака, також він стане в нагоді для пікніків та інших різноманітних вилазок на природу. Сидушка і рюкзак виконані з міцної зносостійкої тканини - поліестер 600D. Каркас стільця виготовлений з дуже міцної сталі, діаметр труб 16 мм, це дозволяє витримувати навантаження до 120 кг, з метою стійкості пригвинчені пластикові кутові ніжки. У головному відділенні рюкзака передбачена спеціальна кишеня для бутильованої води, закривається утяжкою і клапаном з пластиковими фастексами. На фронтальній стороні розміщена одна містка кишеня і одна сітчаста плоска кишеня на блискавці для всяких дрібниць, які повинні бути завжди під рукою. З боків є кишеньки, які закриваються клапаном на пластиковій застібці. Продумана до дрібниць конструкція рюкзака і стільця дозволить взяти з собою на риболовлю все найнеобхідніше.
- сталевий каркас;
- матеріал - поліестер;
- м'яка вставка на сидушці;
- навантаження до 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Глибина стільця | 390 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675,80 ₴




