Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Висота | 49 см |
| Візерунки і принти | Емблема |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 20 см |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Кишені | Бічні |
| Колір | Червоний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Особливості рюкзака | Грудна стяжка, Поясний ремінь |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324,32 ₴










