
Коробка Flagman Armadale Feeder Tackle Box 35x22x8см (158966) AFTBOX1
469,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: AFTBOX1
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Armadale Feeder Tackle Box – серія зручних пластикових коробок для зберігання та транспортування фідерного приладдя, фурнітури та аксесуарів. Feeder Tackle Box є жорстким пластиковим кейсом із міцним корпусом, внутрішній простір якого ділиться на секції за допомогою знімних перегородок. Коробки виготовлено із довговічного пластику. Прозору кришку обладнано надійними шарнірами та защібками. Завдяки невеликим розмірам та багатофункціональності коробки Armadale Feeder Tackle Box стануть незамінним атрибутом у любителів фідерної та матчевої ловлі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469,40 ₴




