
Коробка Flagman Plastic Box 27,5x18,5x4,5 мм (175483) FP004
219,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FP004
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Korda Tackle Box Bundle Deal - повна універсальна система зберігання, покликана поповнити арсенал сучасного любителя лову коропа. Виготовлена з міцного прозорого пластика. З цієї новою колекцією коробок у вас все тепер буде під рукою! У набір входить багатофункціональна коробка Tackle Box, а також такі незамінні органайзери, як велика коробка для зберігання ледкорів, дві мінікоробки з 9 та 16 відділеннями та три коробочки для дрібниць. У комплект входять: - Коробка TackleBox; - Коробка Large Leader Safe; - Коробка Mini Box на 9 відділень; - Коробка Mini Box на 16 відділень; - Три коробочки Accessory Boxes.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 18.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,20 ₴


