
Коробка Flagman Tackle Box #7 36x22x4.5см (176280) FBTX-07
432 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-07
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #7 – містка одностороння коробка, яку виготовлено з прозорого ударостійкого пластику. Завдяки системі знімних перегородок відмінно підійде для зберігання і транспортування приманок різноманітних типів і розмірів, а також джиг-головок, елементів оснастки та інших аксесуарів. Кришка рибальської коробки Flagman Tackle Box #7 закривається на дві міцні надійні защібки. Розміри: 38,5x22,5x8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Ширина | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴



