
Коробка Azura Safina Lure Box M #5 (176984) SM-B05
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: SM-B05
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Azura Safina Lure Box M #5 – високоякісна двостороння пластикова коробка з м'якими вставками зі спіненого матеріалу. Призначена для транспортування і зберігання невеликих приманок: обертових і коливних блешень, стримерів, балансирів, нахлистових мушок тощо. Коробку для приманок Azura Safina Lure Box M #5 виконано в стильному дизайні Azura, виготовлено з прозорого стійкого до подряпин затемненого пластику та оснащено надійними защібками. Завдяки продуманій конструкції та змінним розмірам відділень коробка дає змогу компактно розмістити необхідну риболову кількість снастей і приманок. Коробки Safina Lure Box #5 міцні й легкі, мають компактні розміри, їх зручно переносити в наплічній сумці або рюкзаку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azura |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.7 см |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





