
Коробка Azura Safina Lure Box M #6 (176985) SM-B06
234 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: SM-B06
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Azura Safina Lure Box M #6 – високоякісна двостороння пластикова коробка зі знімними перегородками. Призначена для транспортування і зберігання невеликих риболовних приманок, елементів оснастки та аксесуарів. Основне відділення розбито на три поздовжніх відсіки, які зі свого боку діляться знімними перегородками на секції. Конструкція Azura Safina Lure Box M #6 дає змогу довільно обирати розмір і кількість секцій, водночас перегородки можна пересувати з невеликим кроком. Завдяки такому підходу риболов може оптимально для себе сформувати внутрішній простір Azura Safina Lure Box. Цю модель виконано в стильному дизайні Azura, виготовлено з прозорого стійкого до подряпин затемненого пластику й оснащено надійними защібками. Коробки Azura Safina Lure Box #6 міцні та легкі, мають компактні розміри, їх зручно переносити в наплічній сумці або рюкзаку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azura |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 см |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴





