
Коробка Flagman Tackle Box #32 20.5x15.5x3.5см (176991) FBTX-32
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-32
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #32 – одностороння риболовна коробка з м'якою вставкою зі спіненого матеріалу. Її призначено для транспортування і зберігання невеликих приманок: обертових і коливних блешень, стримерів, балансирів тощо. Коробки для приманок Flagman Tackle Box #32 виготовлено з прозорого ударостійкого пластику й оснащено надійними защібками. Завдяки продуманій конструкції коробки Flagman Tackle Box дають змогу компактно розмістити необхідну риболову кількість оснасток і приманок. Їх зручно переносити в наплічній сумці або рюкзаку. Розміри: 20,5x15,5x3,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴




