
Коробка Flagman Tackle Box #36 13.2x9.7x3.4см (176994) FBTX-36
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: FBTX-36
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Flagman Tackle Box #36 13,2x9,7x3,4 мм – компактна коробка для рибальського дріб'язку. Внутрішній простір коробки Flagman Tackle Box #36 розділено на 16 відділень, що закриваються кришками. Модель ідеально підійде для зберігання і транспортування невеликого рибальського приладдя, фурнітури та аксесуарів. Flagman Tackle Box виготовлені з високоякісного пластику, мають стильний вигляд та оснащені надійними защібками. Завдяки невеликим розмірам і багатофункціональності коробка стане незамінним атрибутом як у спінінгістів, так і у любителів фідерної та поплавцевої ловлі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.4 см |
| Довжина | 13.2 см |
| Ширина | 9.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴







