
Підсак GC Grabber Stream Float Landing Net 50 80см (186343) 6633336
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 6633336
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна загальна довжина, см 80
Матеріал профілю ручки Алюміній
Розмір голови, см 50х40
Розмір вічка, мм 8 х 8
Глибина сітки, см 35
Конструкція Цілісна
Вага, г 330
У зборі, см 55
Кількість колін 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 330 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина в розкладеному вигляді | 80 см |
| Довжина у складеному вигляді | 55 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴




