отушка Kalipso Carpo відмінно підійде для лову на далеких дистанціях коропа трофейного розміру.
Котушка оснащується нескінченним гвинтом, що якісно позначається на вильоті волосіні зі шпулі, додаючи кілька зайвих метрів до закидання.
Спеціальна форма ролика лісоукладач повністю виключає будь-яке перекручування волосіні під час вимотування.
Швидкий та точний фрикціон забезпечує плавну та стабільну роботу на всіх етапах лову.
Котушка Каліпс Карпо оснащуються дев'ятьма висококласними підшипниками, які здатні забезпечити відмінний ресурс і плавність ходу котушки.
Прекрасний функціонал, надійність, потужність та відмінний дизайн роблять котушки Kalipso Carpo ідеальним вибором для лову коропа у своєму ціновому сегменті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 635 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Оборот шпулі | 90 см |
| Особливості | Додаткова шпуля |
| Передавальний коефіцієнт | 4.1 |
| Розмір | 9000 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Безінерційна |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 200 м |
| Діаметр волосіні | 0.35 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 8 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 635 |
| Місткість шпулі | 0.350 мм / 200 м |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
| Передавальне відношення | 4.1:1 |
| Сезон | Лето |
| Фрикціон | Передний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴




