Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Вага ножа | 45 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Особливості | Запобіжник |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴

