Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 186 см |
| Колір | Оливковий |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴



