
Коробка для наживки Flagman 16.5x16.5x7.5см (114748) DKR096
149,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: DKR096
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка з м'якою, напівпрозорою кришкою для зберігання опаришів та іншої наживки. Завдяки кришці з отворами наживка «дихає», що дозволяє їй тривалий час зберігати свою активність та життєздатність. Пластик, з якого виконана коробка, легко відмивається. На вибір Flagman пропонує коробки для наживки різного розміру та ємностей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,40 ₴

