
Нож Morakniv Companion Desert , stainless steel (136524) 2305.01.64
731 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- В наявності
- Код: 2305.01.64
+380 (50) 327-17-21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Companion є наступним поколінням серії ножів Clipper. Її відмінність тільки в злегка видозміненому дизайні ручки — тепер на неї нанесений напис MORAKNIV. В іншому — це ті ж надійні "робочі конячки", практичні та ефективні в умовах будь-якого ступеня складності. Випускаються у варіантах, як неіржавкої, так і вуглецевої сталі.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага ножа | 118 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ножа | 219 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальне замовлення для гуртової ціни | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴

