Flagman Tackle Box #29 – місткий риболовний ящик з прозорою кришкою, який виготовлено з ударостійкого пластику. Конструкція Tackle Box #29 передбачає дві складані полиці. Система рейок, що підтримують полиці, забезпечує міцність конструкції та щільне прилягання полиць одна до одної, унеможливлюючи випадіння вмісту з відділень під час транспортування. Концепція фіксованих і знімних перегородок дає змогу оптимально сформувати робочий простір кейса на власний розсуд. Основне відділення ящика не має перегородок і призначене для зберігання великих предметів. Риболовний ящик Flagman Tackle Box #29 чудово підійде для зберігання і транспортування снастей, приманок різних типів і розмірів, а також елементів оснасток та інших аксесуарів. Має зручну складану ручку для перенесення. Кришку обладнано надійними шарнірами та защібкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴









